بازدید مدیران شرکت فیدار تجارت سابین از نمایشگاه بین المللی کشاورزی و صنایع گلخانه ترکیه ( Growtech)

 

 

نمایشگاه growtech به عنوان بزرگترین نمایشگاه کشاورزی در منطقه اوراسیا همه ساله در شهر آنتالیا در کشور ترکیه برگزار می‎گردد. طبق آمار رسمی ارائه شده توسط برگزارکنندگان نمایشگاه، در سال 2014، تعداد 650 غرفه از کشورهای مختلف در فضایی به وسعت 40 هزار متر مربع در این نمایشگاه شرکت کرده بودند و تعداد بازدیدکنندگان حدود 70 هزار نفر بوده است. این نمایشگاه امسال در تاریخ 11 تا 14 آذر برگزار شد.

 

شرکت های غرفه دار در این نمایشگاه  در زمینه‎های گلخانه و تکنولوژی های مرتبط با آن ( بذر، نهال، ادوات و سیستم های آبیاری، کود و سم، بانک های کشاورزی و اقتصادی، ادوات و ماشین آلات کشاورزی، کنترل بیولوژیک آفات ) فعالیت می‎کنند.

 

با توجه به زمینه‎های کاری شرکت فیدار تجارت سابین که شامل تامین بذر، نشاء و قلمه برای محصولات سبزی و صیفی، تامین کود و محلول های رشد گیاهی، ایجاد گلخانه های تخصصی و تجهیزات گلخانه‎ای و تامین تجهیزات کشاورزی است، مدیران شرکت فیدار تجارت سابین از این نمایشگاه بازدید کردند تا زمینه‎های همکاری با شرکت‎های مطرح در این نمایشگاه را مورد بررسی قرار دهند. 

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…