حضور شرکت فیدار تجارت سابین در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی

شرکت فیدار تجارت سابین که یک شرکت فعال در زمینه واردات ، تولید و توزیع نهاده های کشاورزی(کود، سم و بذر) است، با مشارکت شرکت هف در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی شیراز که از 7 الی10  اردیبهشت 1395 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس شهر شیراز  با هدف ارتقای دانش فنی و ورود فناوری کشاورزی به استان فارس و تلاش برای افزایش بهره وری در بخش کشاورزی دایر بود، حضور فعال داشتند.
 
به گزارش ایرنا، نمایندگان 82 شرکت خارجی و 152 شرکت داخلی در این نمایشگاه به عرضه توانمندی ها و دستاوردهای خود در عرصه کشاورزی پرداختند.
 در آیین آغاز به کار این نمایشگاه بین المللی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، رئیس اداره مکانیزاسیون و مدیر اداره میوه های گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس و استادان بخش کشاورزی از دانشگاه های ایران، ترکیه و آلمان حضور داشتند.
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس در حاشیه این آیین گفت: کشور آلمان با مشارکت 35 شرکت بیشترین شرکت کننده را در این نمایشگاه به خود اختصاص داده است.
 محمد مهدی قاسمی افزود: از هر یک از کشورهای فرانسه و ترکیه 16 شرکت، دو شرکت از کشور چین و 13 شرکت نیز از کشورهای اسپانیا و هلند در این نمایشگاه شرکت کرده اند.
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به حضور استادان دانشگاه از کشورهای آلمان و ترکیه در آیین افتتاحیه این نمایشگاه بین المللی اظهار کرد: ارتقای دانش فنی و ورود فناوری کشاورزی به استان فارس و کشور و تلاش برای افزایش بهره وری در بخش کشاورزی از هدف های برگزاری این نمایشگاه است.
 قاسمی گفت: از 152 شرکت ایرانی حاضر در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری در شیراز، 28 شرکت از شرکت های توانمند استان فارس هستند.
 مدیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری نیز گفت: این نمایشگاه با مشارکت انجمن کشاورزان کشور آلمان موسوم به DLG برگزار می شود که دو نشست تخصصی جانبی این نمایشگاه را با حضور استادان دانشگاه و متخصصان آلمانی روزهای هشتم و نهم اردیبهشت در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس برپا می کند.
 محمد رحیم افسری افزود: این نشست های تخصصی با موضوع مکانیزاسیون بخش کشاورزی، کاهش مصرف آب در تولید محصولات کشاورزی، مسائل آب و آبیاری، کشت گلخانه ای و ... برگزار می شود که یکی از ارائه دهندگان مباحث، معاون وزیر کشاورزی کشور آلمان خواهد بود.
 وی اظهار کرد: نگاه ما به این نمایشگاه تنها نمایشگاهی برای فروش تجهیزات و اقلام کشاورزی نیست، بلکه این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تعامل شرکت های ایرانی و خارجی در زمینه ورود فناوری های جدید به بخش کشاورزی تلقی می شود.
 مدیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری گفت: سرویس های حمل و نقل برای انتقال کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی از شهرستان های مختلف استان فارس به محل برگزاری این نمایشگاه تدارک دیده شده است.
 همچنین بنا بر اعلام نماینده انجمن کشاورزان کشور آلمان موسوم به DLG، 20 استاد دانشگاه های آلمان که در زمینه ماشین آلات، سم، کود، مدیریت منابع آب و کشت گلخانه ای تخصص دارند در این نمایشگاه حضور دارند و با بهره گیری از مترجم، امکان راهنمایی و ارائه مشاوره رایگان آنها به کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی ایران در این نمایشگاه فراهم است.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…