دستور معاون سازمان مديريت و برنامه ريزي براي تسهيل صادرات محصولات کشاورزي به روسيه

 

تهران - ايرنا- نشست بررسي راهکارهاي تسهيل صادرات محصولات کشاورزي به روسيه و کشورهاي CIS با حضور معاون توسعه امور توليدي سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور، مديرعامل بانک توسعه صادرات و نماينده بانک توسعه تعاون به ميزباني مديرعامل بانک کشاورزي برگزار شد.
 
به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي بانک کشاورزي، در اين نشست سيدحميد پورمحمدي معاون توسعه امور توليدي سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور بر ضرورت حمايت از توليد صادرات محور، تسهيل شرايط و فراهم سازي امکانات براي صادرکنندگان محصولات کشاورزي تاکيد کرد.
وي افزود: با عنايت به نام گذاري سال جاري با عنوان اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل و تاکيد مقام معظم رهبري بر ضرورت اقدام عملي در اين راستا، نياز جدي وجود دارد که سياست هاي تدوين شده دولت تدبير و اميد در اين خصوص با کمترين زمان ممکن عملياتي و پياده سازي شود.
پورمحمدي ادامه داد: لازم است از همفکري حوزه هاي مختلف وزارت جهادکشاورزي نيز استفاده کرد.
در بخش ديگري از اين نشست، مرتضي شهيدزاده رئيس هيات مديره و مديرعامل بانک کشاورزي با تاکيد بر تشکيل ستاد ويژه اقتصاد مقاومتي در اين بانک گفت: بانک کشاورزي همواره عمل به تکاليف تعيين شده از سوي رهبري و اجراي برنامه هاي دولت تدبير و اميد را وظيفه مهم و جدي خود مي داند.
 وي که پيش تر در راس هياتي براي بسترسازي در خصوص ايجاد کانال ارتباطات مالي بين ايران و CIS با محوريت بانک کشاورزي به روسيه سفر کرده بود، ضمن تشريح برنامه هاي بانک کشاورزي در اين راستا اظهار کرد: بانک کشاورزي به منظور استفاده مناسب از شرايط به وجود آمده در افق پساتحريم به منظور بهبود روابط تجاري ايران با روسيه در زمينه کشاورزي و صنايع وابسته، برنامه ريزي جدي انجام داده است.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…