شرایط صادرات پرتقال و نارنگی اعلام شد

دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه و تجارت با ارسال نامه به گمرکات و مناطق آزاد کشور، شرایط صادرات پرتقال درجه یک و دو و واردات این محصولات را اعلام کرد.
به گزارش ایانا، علی خلج، سرپرست دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران با ارسال نامه‌ای به گمرک و مناطق آزاد کشور شرایط واردات پرتقال و نارنگی به کشور را اعلام کرد.
بنا بر این گزارش در این نامه آمده است: بنا بر پی‌نوشت وزیر صنعت، معدن و تجارت برنامه وزیر کشاورزی به اطلاع می‌رساند صادرات کنندگان پرتقال و نارنگی درجه یک و دو در سال جاری مجازند به ازای هر سه کیلوگرم صادرات این محصولات یک کیلوگرم پرتقال و نارنگی خارجی وارد کنند.
در این نامه همچنان آمده است که مدت زمان واردات این محصول تنها از تاریخ ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ شهریورماه سال ۹۶ را رعایت قوانین و مقررات مربوطه و سازگار مناسب که توسط آن دستگاه با همکاری وزارت جهاد کشاورزی پیش‌بینی می‌شود امکان واردات دارد.
بنا بر این گزارش، پیش از این وزیر جهاد کشاورزی با ارسال نامه‌ای به محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد با عنایت به افزایش تولید دو محصول پرتقال و نارنگی در سال جاری که باعث مازاد عرضه و افت قیمت در بازار شده است؛ لذا صادرکنندگان پرتقال و نارنگی درجه (یک و دو) در سال جاری مجاز هستند به ازای هر سه کیلوگرم صادرات یک کیلوگرم پرتقال و نارنگی از ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ شهریورماه سال ۹۶ با رعایت قوانین و مقرارت وارد کنند.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…