احداث گلخانه هیدوپونیک با حضور وزیر جهاد کشاورزی در جیروفت

به گزارش ایرنا وزیر جهاد کشاورزی عصر دوشنبه در این آیین گفت: با توجه به احداث گلخانه های هیدروپونیک، وجود شرکت بازرگانی نیاز منطقه جنوب کرمان است.
محمود حجتی افزود: در زمینه تولید هیچ مشکلی نداریم ولی باید بازار مصرف محصولات را پیدا کنیم.
رئیس کشت و صنعت جیرفت نیز در این آیین گفت: طرح گلخانه یکهزار هکتاری هیدروپونیک در 2 فاز دیده شده است که در فاز اول امروز عملیات اجرایی 200 هکتار گلخانه با اعتبار 2 هزار و 500 میلیارد ریال آغاز شد.
یعقوب بهرامی با بیان اینکه در فاز اول برای 600 نفر اشتغالزایی صورت می گیرد افزود: افزایش راندمان محصول و صرفه جویی در آب از ویژگی های گلخانه های هیدروپونیک است.
وی بیان کرد: کشت و صنعت جیرفت پنج هزار هکتار اراضی باغی و یکهزار هکتار اراضی زراعی دارد.
وزیر جهاد کشاورزی که معاون اول رئیس جمهوری را در سفر به استان کرمان همراهی می کند، همچنین گلخانه 28 هکتاری را در شهرستان جیرفت افتتاح کرد.
به ازای هر هکتار از این طرح گلخانه ای که از پروژه های اقتصاد مقاومتی است، برای
15 نفر اشتغال ایجاد می شود.
وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، نیرو، ورزش و جوانان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون سازمان برنامه و بودجه و برخی معاونان وزرا در این سفر 2 روزه، اسحاق جهانگیری را همراهی می کنند.
معاون اول رئیس جمهوری عصر امروز - دوشنبه - پس از افتتاح مجموعه ورزشی و کارخانه گندله سازی شماره 2 گل گهر سیرجان راهی جنوب استان کرمان شد.
مرکز شهرستان جیرفت در 235 کیلومتری جنوب کرمان است.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…