قیمت کودهای پرمصرف کشاورزی اعلام شد

 

ایرنا: مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، قیمت انواع کودهای پرمصرف را به این شرح اعلام کرد: هم‌اکنون هر کیسه کود TSP (سوپرفسفات تریپل) ۵۰ کیلوگرمی با هزینه حمل و نقل در روستا و تحویل به کشاروز ۵۵ هزار تومان و سوپر فسفات ساده ۲۴ هزار تومان است.

یزدان سیف افزود: هر کیسه ۵۰ کیلوگرمی کود SOP (سولفات پتاسیم) در روستا و به کشاورز ۷۵ هزار تومان و کیسه ۹ کیلوگرمی این کود ۱۳ هزار ۹۰۰ تومان تحویل می‌شود.

وی بیان کرد: هر کیسه کود ۵۰ کیلوگرمی KCL (کلرید پتاسیم) در روستا و تحویل به کشاورز ۳۵ هزار تومان است.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قیمت کود اوره در روستا و تحویل در کیسه‌های ۵۰ کیلوگرمی را ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد.

سیف ادامه داد: قیمت هر کیسه کود ۵۰ کیلوگرمی دی‌آمونیوم فسفات در روستا ۱۰۹ هزار تومان بود که نرخ این محصول به ۱۰۰ هزار تومان کاهش یافته و با این نرخ در سال آینده عرضه خواهد شد.

وی با تأکید بر کیفیت کودهای مصرفی کشاورزان، گفت: تمامی این کودها با بهترین فرمولاسیون به کشاورزان عرضه می‌شود و قابل رقابت با نمونه‌های مشابه خارجی است، اما در بخش دانه‌بندی تفاوت و نقطه ضعفی وجود دارد.

سیف در پایان تأکید کرد: عدم رعایت دانه‌بندی باعث می‌شود که کشاورزان در زمان پاشیدن اندکی مشکل داشته باشند که با مذاکره با تولیدکنندگان در حال رفع این نقیصه هستیم

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…