کود آلی 3-3-4

 

کود آلی 3-3-4 یک کود 100% ارگانیک، اکولوژیک و بهداشتی می باشد که می تواند تحت نام های تجاری مختلف بسته بندی شود. مواد آلی موجود در این کود گیاهیِ طبیعی، غالبا شامل ساختارهای هیومیک اسید می باشد. هیومیک اسیدها میزان در دسترس بودن مواد مغذیِ خاک را افزایش می دهند و مواد معدنی موجود در آن را به تدریج آزاد می کنند، بنابراین مواد معدنی برای جذب توسط ریشه گیاه در دسترس تر خواهند بود.

 

کاربرد صحیح کود آلی در طول فصل رشد مانع از علائم کمبود در محصولات کشاورزی می‎شود. این اثر مثبت کود آلی به معنای صرفه جویی قابل‎توجه در کودهای معدنی خواهد بود که این کاهش مصرف کود و مواد معدنی در خاک، به حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلکالیزه شدن خاک کمک می کند.

 

علاوه بر این، استفاده از کود آلی منجر به افزایشِ فعالیت های میکروبی در خاک می شود. مواد آلی در خاک به هیومیک اسید و آمینو اسید شکسته می شوند و در طول این فرآیند، جذب هوا و اکسیژن مورد نیاز است، بنابراین در زمین کشاورزی هوادهی بهتری انجام خواهد شد. هوا، آب و عناصر دارای اهمیت یکسانی برای رشد گیاه است. همچنین خفگیِ ریشه مشکلی است که به راحتی با حفظ بافت اسفنجیِ خاک می توان از آن مانع شد.

 

کاربرد:

•    کشت سبزیجات
•    کشت میوه جات
•      درختکاری

 

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…