چهارمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی


چهارمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی از 5 تا 8 بهمن در بوستان گفت وگو با شعار «شناخت، کاشت، داشت و برداشت» محصولات کشاورزی و با حضور واردکنندگان و تولیدکنندگان سم، کود و نهاده‌های کشـــاورزی کشور برگزارشد و نمایندگان شرکت‌هایی از اروپا، امریکا، چین، کانادا و ترکیه نیزدراین نمایشــگاه حضور داشتند.

این نمایشگاه که با هدف اصلی برقراری ارتباط میان تولیدکنندگان و واردکنندگان کود، سم و بذر با همت سه نهاد انجمن واردکننــدگان سم و کود ایران، انجمن تولیدکننـــدگان سم و کودهای کشاورزی ایران و انجمن واردکنندگان بذر اصلاح‌شده گیاه و حمایت وزارت جهاد کشاورزی، اتاق ایران، سازمان حفظ نباتات کشـور، مؤسسه تحقیقــات گیاه‌پزشکی کشور، مؤسسه تحقیقـــات خاک و آب برپا شد. دراین نمایشگاه شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده کود، تولیدکننده و واردکننده سم، و نمایندگان شرکت‌های اروپایی، امریکایی، چینی، کانادا و ترکیه در ۱۱۰ غرفه حضورداشتند.

همچنین امسال شاهد برگزاری کلاس‌هــای آموزشی متعدد برای شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان در نمایشــگاه بودیم. در این مجموعه‌های آموزشی که در حاشیه نمایشگاه برگزار شد آموزش‌های مختلفی از سوی اساتید و کارشناسان باتجربه کشور ارائه شد.

این نمایشگاه با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان مواجه بود و توقع همگان را از نمایشگاه‌ها و فعالیت‌هایی از این دست بالا برد.

شرکت فیدار تجارت سابین که شرکتـی فعال در زمینه واردات نهاده های کشاورزی، صادرات و تولید محصــولات کشاورزی است با مشارکت شرکت هف و گیاه ره آورد کاسپین در این نمایشگاه حضور فعال داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، شرکت فیدار تجارت سابین 
تلفکس: 20-2188792212 98+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. جزئیات بیشتر…